کانفیگ سرور های شما بصورت کاملا تخصصی

کانفیگ سرور سی پنل

نصب سیستم عامل مورد نیاز شما
نصب سی پنل و کانفیگ کامل آن
نصب کلاودلینوکس و کانفیگ آن
نصب لایت اسپید و کانفیت تخصصی آن
نصب و کانفیگ mysql/mariadb
کانفیگ تخصصی اکسیم و سرویس دهنده ایمیل
ایمن سازی تمام سرویس و سرویس دهنده ها
نصب و کانفیگ Csf , Cxs , Imunify
تنظیم بکاپ گیری منظم و اصولی

کانفیگ دایرکت ادمین

نصب سیستم عامل مورد نیاز شما
نصب دایرکت ادمین و پیکربندی آن
نصب کاستوم بیلد و بیلد تمام سرویس ها
نصب و کانفیگ آپاچی یا لایت اسپید
نصب و کانفیگ mysql/mariadb
کانفیگ تخصصی اکسیم و داوکات
ایمن سازی تمام سرویس و سرویس دهنده ها
نصب و کانفیگ Csf , Cxs , Imunify
تنظیم بکاپ گیری منظم و اصولی دایرکت ادمین

کانفیگ امنیتی سرور

بروزرسانی سیستم عامل شما
بررسی موارد امنیتی روی سرور
نصب پچ های امنیتی ارائه شده
رفع مشکلات امنیتی موجود در سرور
رفع مشکلات امنیتی سرویس های mysql,ftp,ssh و…
رفع مشکلات جلوگیری از ارسال ایمیل اسپم
بررسی تنظیمات Csf,Cxs,Imunify
بررسی موارد امنیتی وبسرورهای آپاچی و لایت اسپید
بررسی کامل صفر تا صد و ارائه گزارش به شما

کانفیگ لایت اسپید

شما با سفارش این پلن صرفا از ما میخواهید کانفیگ وبسرور لایت اسپید را به صورت کامل بررسی و رفع مشکل کرده و یا درصورت لزوم مجددا از صفر کانفیگ کنیم. با سفارش این پلن به موارد دیگر پرداخته نخواهد شد.


کانفیگ آپاچی

فرقی نمی کند سرور شما دایرکت ادمین است یا سی پنل . در هر صورت به یک وبسرور خوب با کانفیگ عالی و حرفه ای نیاز دارید. با سفارش این پلن تنها وبسرور آپاچی برایتان کانفیگ خواهد شد و موارد دیگر در این پلن بررسی نخواهند شد.

کانفیگ انجین ایکس

وبسرور انجین ایکس به وبسرور سرسخت و جان سخت معروف است . ما بصورت کاملا تخصصی این وبسرور محبوب را پیکربندی کرده و به شما تحویل خواهیم داد تا از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید.

کانفیگ Mysql

اگر سرور شما بارهای عجیب و غریبی را از سمت mysql تجربه میکند به این معنی است که مای اسکیوال شما بصورت تخصی کانفیگ نشده است. تا زمانی که موتورهای ذخیره سازی درست کانفیگ نشوند پایگاه داده شما کرش خواهد کرد.

کانفیگ CSF

اگر روی سرورتان هنوز فایروال ندارید باید کاملا نگران باشید.حتی اگر دارید و کانفیگ نشده است باید نگران باشید؛ چون هرلحظه ممکن است سرورتان تحت حملات گوناگون قرار گیرد. ما Csf را برای شما بصورت تخصصی کانفیگ میکنیم.

کانفیگ Imunify

ایمونیفای ؛ نرم افزاری که خواب را از چشم هکرها و کدهای مخربشان میگیرد و از سرور شما در برابر حمالت گسترده و کد های مخرب و …. دفاع میکند. بدون داشتن تنظیم اصولی چنین محافظتی میسر نخواهد بود. حرفه ای ترین کانفیگ را برای سرورتان میزنیم تا در امان باشید.

کانفیگ CloudLinux

برای اینکه یک وب هاستینگ یا میزبانی وب تخصصی راه اندازی کنید و به یوزرها بصورت عادلانه منابع اختصاص دهید ، بدون شک بدون کلاود لینوکس درحالت عادی موفق نخواهید شد. ما سیستم عامل شما را به کلاد لینوکس ارتقا خواهیم داد.

کانفیگ Exim

اکسیم سرویس دهنده ارسال ایمیل در سی پنل و دایرکت ادمین است که شما قطعا بدون شک به این مورد نیاز دارید تا از ارسال اسپم جلوگیری شود.با تنظیم این سرویس به صورت کامل ارسال ایمیل ها به اینباکس 70 درصد تضمین میشود.

کانفیگ Cxs

انتی شلر معروف دنیای کانفیگ سرور که کدهای مخرب را شناسایی کرده و به شما نشان میدهد که چه یوزری در حال استفاده از کدهای مخرب است. دقت کنید اگر این نرم افزار بصورت درست کانفیگ نشود بار زیادی روی سرور ایجاد میکند.