عیب یابی سرور و سرویس ها

عیب یابی و رفع مشکلات سی پنل

ممکن است بعد از چند روز یا چندماه کارکرد خوب ، ناگهان سی پنل شما با خطاهای متعددی روبرو شود که در اینصورت میبایست حتما این مشکلات را درجهت حفظ امنیت و عملکرد سرور رفع نمایید. مشکلات اساسی در خود سی پنل براحتی حل میشوند .نوین کانفیگ با تخصصی که دارد مشکلات را رفع خواهد کرد.

عیب یابی و رفع مشکلات لایت اسپید

اکثر افراد بجای کانفیگ اصولی و صحیح لایت اسپید ، اقدام به نصب این وبسرور میکنند و سپس اظهار میکنند وبسرور فول کانفیگ بوده و با مشکل مواجه نخواهد شد و پس از مدتی با مشکلات عجیب و غریبی روبرو خواهید شد. بصورت کامل این وبسرور را عیب یابی و مشکلات را رفع میکنیم.

عیب یابی و رفع مشکلات Mysql

مای اسکیوال یکی از سرویس هایی است که ممکن است بیشتر در معرض خطر باشد . شما کافیست در سرور خود کوچکترین تغییرات را دهید . در همین حین سرویس پایگاده شما از کار خواهد افتاد و با مشکلات جدی مواجه خواهید شد. رفع مشکلات مای اسکیوال تخصص نوین کانفیگ است.

عیب یابی و رفع مشکلات کلاود لینوکس

کلادلینوکس شوخی بردار نیست چون سیستم عامل شما محسوب میشود. کوچکترین بی توجهی به این سیستم عامل که روی سرورتان نصب است فجایع تکرار نشدنی را به بار می آورد. همیشه نصب کلادلینوکس را به متخصصینی واگذار کنید که کارشان را بهتر میدانند. نوین کانفیگ برای اینمورد نیز درخدمت شماست.

عیب یابی و رفع مشکلات دایرکت ادمین

نام دایرکت ادمین و مشکلاتش که می آید تن و بدنمان میلرزد. عادی است. دایرکت ادمین بر خلاف تصور برخی افراد بسیار پر دردسر و در عین حال چالش برانگیز است . مشکلاتی که رخ میدهد نیاز به بررسی های کامل دارد تا عیب یابی و از ریشه حل شود . میتوانید روی ما 99 درصد حساب بازکنید.

عیب یابی و رفع مشکلات csf

مشکلات پینگ و نصب نشدن پکیج ها و نرم افزارهای جانبی و اپدیت نشدن سیستم عامل و … همگی تقصیر csf و یا فایروال هایی است که با کانفیگ نادرست این مشکلات را به بار می آورند. نیاز نیست عیب یابی شود . بهتر است از نو نصب و کانفیگ شود تا مشکلات اصلی از بین برود. ما برای شما انجام میدهیم.